Jesteś zainteresowany wynajmem ?

Masz pytania ?

Skontaktuj się z nami


Doskonała
Na podstawie 176 opinii
Justyna Mil
Justyna Mil
2024-02-17
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Przed wypożyczeniem został mi udzielony szczegółowy instruktaż użytkowania sprzętu, co dodatkowo przebiegło w wyjątkowo sympatycznej atmosferze. Sprzęt rehabilitacyjny działał bez zarzutu i był pomocny w rehabilitacji. Bardzo gorąco polecam!!!
Beata Krajewska
Beata Krajewska
2024-02-10
Szyna rehabilitacyjna jest niezwykle pomocna i wręcz niezastąpiona w początkowym procesie rehabilitacji kolana po endoprotezoplastyce. Trudno mi sobie wyobrazić rehabilitację bez jej pomocy. W łatwy i bezpieczny sposób pozwala na pokonywanie kolejnych etapów zgięcia stawu, co w moim przypadku nie było takie oczywiste. Niezwykle pomocne okazało się również wsparcie ze strony firmy Artronica wypożyczającej szynę CPM i sprzęt do chłodzenia kolana. Dziękuję za profesjonalizm, otwartość na potrzeby pacjenta, empatię i życzliwość tak potrzebną w tym trudnym okresie.
Elżbieta Rudnicka-sipajło
Elżbieta Rudnicka-sipajło
2024-02-09
Szyna pomaga usprawnić kolano - jestem po zabiegu wszczepienia endoprotezy..Obsługa prosta, a ćwiczenia bezbolesne. Polecam. Pan Zbyszek szynę przywozi, dostosuje dla każdego.
Jacek Tomasik
Jacek Tomasik
2024-01-27
Firma bardzo solidna i wiarygodna, doskonały kontakt telefoniczny, Wypożyczona szyna CPM to sprzęt w bardzo dobrym stanie technicznym, prosta obsługa urządzenia. Wykonywane w ciągu 14 dni ćwiczenia rehabilitacyjne w 100% spełniły swoje zadanie. Koszt wypożyczenia konkurencyjny w porównaniu z innymi firmami o tym profilu działalności. Polecam zarówno szynę CPM, jak i firmę Artronica.
Magdalena Kempisty
Magdalena Kempisty
2024-01-24
Absolutnie polecam!Fachowo i niezwykle kulturalnie.Rehabilitacja domowa to jest to co pozwala mi bez stresu zdrowieć.
Anita Granoszewska
Anita Granoszewska
2024-01-22
Super sprzęt :)))perfekcyjnie wszystko wyjaśnione:) doskonaly kontakt z wypożyczającym :))) Wszystko na szóstkę 🙂 Gorąco polecam
Jarek Woź
Jarek Woź
2024-01-18
Szyna spełniła moje oczekiwania. Jestem zadowolony z usługi. Polecam
Łukasz Borowski
Łukasz Borowski
2024-01-15
Polecam każdemu po przebytej operacji rekonstrukcji wiązadła krzyżowego, ale i nie tylko. Żałuję tylko, że tak późno wypożyczyłem szynę.
Tomasz Bulej
Tomasz Bulej
2024-01-10
Serdecznie polecam - profesjonalne podejście, bardzo miła obsługa i duża elastyczność.
Joanna Kowalska-Ciemińska
Joanna Kowalska-Ciemińska
2024-01-03
Świetny kontakt i profesjonalizm.Polecam korzystanie z wypożyczalni.
Call Now Button